O NAS

Buduje Się!

PROMONTE

Niezależnie z jakiego rodzaju inwestycją budowlaną mamy do czynienia to zawsze jest to wymagający proces realizacyjny, który zbudowany musi być na profesjonalnym podejściu uwzględniającym każdy etap budowy. Dbamy o każdy szczegół, planujemy, kontrolujemy, nic nie zostawiamy przypadkowi – tak działamy. Z nami buduje się!

dlaczego my

Jakość + Doświadczenie

Od ponad 10 lat konsekwentnie i z sukcesem realizujemy nie tylko powierzone nam inwestycje, ale budujemy Promonte jako firmę, która stanowić ma wsparcie na każdym etapie budowy. Pomimo ogromnej konkurencji rynkowej, z roku na rok rozbudowujemy nasze portfolio i świadczymy nasze usługi dla coraz szerszego grona inwestorów. Potwierdzeniem naszej strategii „Przede wszystkim jakość” jest powierzanie nam kolejnych realizacji. Nasi Klienci nas polecają. 

Buduj z nami

Domy, biurowce czy jakiekolwiek inne projekty - realizując je z Promonte oszczędzasz nie tylko czas, pieniądze, ale oszczędzasz sobie kłopotów.

Jakość jest Kluczem

Wszyscy mówią o jakości, ale my wiemy, że decydują o niej szczegóły. Do każdego projektu podchodzimy ze szczególną uwagą.

Mocny fundament

Rzetelność, trwałość, wytrzymałość - to nie tylko cechy naszych konstrukcji, to nasze podejście do współpracy z Klientami.

Promonte

Doświadczenie

Nasze portfolio to  kilkadziesiąt wymagających projektów. Każdy zrealizowaliśmy z pełnym zaangażowaniem. 

Promonte

Profesjonalizm

Jesteśmy zawodowcami. Wysokie kompetencje i rzetelność to nasza wizytówka.

Promonte

Terminowość

Wiemy, że w procesie inwestycyjnym czas to pieniądz. Dla nas terminy to świętość!

Promonte

Wiedza

Znajomość technik, prawa, przepisów – umiejętnie łączymy teorię z praktyką.